O nás

Móda je to čo miluješ?

Nemáš rada uniformy? Rada vytŕčaš z davu? Máš rada niečo uletené či extravagantné?

Si na správnej stránke! Tu nájdeš všetky aktuálne módne trendy a výstrelky.

Na trhu sme už takmer 14 rokov, všetko dovážame priamo z Talianska. Keďže veľa cestujeme po svete, inšpiráciu čerpám zo svetových metropol módy, ako Taliansko či New York, ktoré sú pre mňa ako módna biblia. Rada sa tam iba tak prechádzam, prezerám výklady a sledujem ženy okolo seba, čo majú oblečené, čo z nich vyžaruje, aké rôzne štýly sa dajú zladiť. Móda je predsa hravá, má to byť o tvojej aktuálnej nálade, pocitoch, akási tvoja módna výpoveď ktorou bez slova “povieš” kto si.

Svojimi outfitmi sa zaradíš do akejsi skupiny, ale...

Pozor! Nikdy nikoho nekopíruj, iba tak sa môžeš stať pre niekoho inšpiráciou.

Narodila som sa v rovnaký dátum ako Karl Lagerfeld, ktorého móda je pre mňa povedzme málo farebná a dosť formálna a nakoľko milujem tepláky, nemôžem sa stotožniť ani s jeho výrokom,

že tepláky sú znakom porážky, ak ste stratili kontrolu nad svojím životom, tak ste si kúpili tepláky.

Móde sa venujem takmer od narodenia, neviem či prvý časopis čo som kedy prečítala nebola Burda :) , proste ma zaujímalo všetko, čo sa točilo okolo módy. Už ako 9 ročná som šila barbiam sukne a šaty, mala som aj detský ružový šijací stroj, ktorý naozaj šil :) a tak mali moje barbie tie naj outfity na sídlisku. Deti pozerávali rozprávky, ja na satelite módne prehliadky. Väčšina detí chce na narodeniny či Vianoce hračky, ja vždy iba oblečenie :)

Už vtedy som vedela, že môj celý život sa bude točiť okolo módy. Tak som si po škole šla za svojím snom a už ako 22 ročnej sa mi podarilo otvoriť prvý taliansky butik.

S odstupom času sme ale zistili, že kamenné predajne už pre ľudí strácajú svoje čaro a že čoraz viac ľudí nakupuje cez internet v pohodlí domova s vyloženými nohami a kávou v ruke. Tak sme sa rozhodli aj my pre tento krok a stal sa z nás eshop.

Obliekli sme už takmer celý “Slovenský showbiznis” a naše outfity sa páčia aj slovenským influencerkam, blogerkam, misskám, herečkám, speváčkam, moderátorkám.
Prišlo pozvanie aj do relácie Dámsky klub na RTVS, kde som rozprávala o aktuálnych módnych trendoch a modelkami nám boli herečky Zuzka Vačková a Karin Haydu s dcérami.

Veľmi ma teší, že už 17 rokov Vám, nám, ženám môžeme robiť radosť novým oblečením či doplnkami od nás a že naše outfity sú pre Vás inšpiratívne. Je to pre nás to najkrajšie, keď sa popri toľkej konkurencii spokojne vraciate naspäť.

V živote mám pár zásad.

  • Tou prvou je nikdy sa nevzdávať!
  • A tou druhou je nikdy nikoho nenapodobnovať, nestarať sa do druhých ľudí a ísť si svojou cestou a svojím štýlom.

Outfity aj fotky na našom webe sú zaručene môj štýl a môj vkus, moje ponímanie módy, nenapodobňujem, nekopirujem, som sama sebou. Dúfam, že pre vás naša móda bude aj naďalej inšpiratívna, a budete aj naďalej našimi spokojnými zákazníčkami.

A nezabúdajte, že najkrajším módnym doplnkom je úsmev!